Zadanie

Pre pohodlnejšie riešenie máme pre vás k dispozícii písmenká zo zadania aj ako spreadsheet, ktorý si môžete stiahnuť alebo skopírovať.

Diskusia

Diskusia je uzatvorená a nie je možné vkladať nové príspevky.

mirko (múdry koník)

15. jún 2020 13:31

Ja som to zacal riesit ako hladanie suvislych slov a vyskrtal som polviac ako tabulky(zaciatok slnko). Potom som ale zbadal to alfa dole, napoveda naozaj dobra!

Basha (Mimo a riadne)

15. jún 2020 1:36

Pokial viem, tak tam iny z tych teroristov ako Atta nebol (ano, tiez som kontrolovala vsetky mena z Wiki stranky po tom ako som si vsimla toho Atta :D).
Tak dufam, ze sa zjavil len nahodou :)

Lukáš (Paranormal passivity)

14. jún 2020 22:55

Atta (Mohamed) je tam zámerne či náhodou? A zdá sa mi, že keď som googlil nejaké potenciálne slová zo zadania, som objavil ešte jedného, ale teraz ho nevidím (a možno to bol Atta, len si to už nepamätám).

Mike (Vladcovia strachu)

14. jún 2020 22:16

@ Enka: to bol konspirativny odkaz v sifre na to, ze dvojicky boli podminovane :-)

Mike (Vladcovia strachu)

14. jún 2020 22:13

Riesil niekto Juliet vs Juliett? Najprv som skusil zmazat narychlo vsetky pismenka fonetickej abecedy, a reku pozbieram zostavajuce pismenka v sutinach dvojiciek, nech ziskam cas. ale zlyhalo mi to (mea culpa) a netusil som preco (zostavalo mi o jedno T naviac). Potom som uz postupoval radsej poctivo od zaciatku, mazat postupne a posuvat padajuce pismena v xls, a pri Juliett som hned pochopil, preco mi prvy sposob zlyhal :-)
Tak odteraz uz aspon viem, ze nie je zdroj ako zdroj. Vela obrazkov abecedy je zobrazenych J=Juliet.

Kvík (Leňochody)

14. jún 2020 20:27

Mne sa hrozne páči, že keď začnem v ľavom hornom rohu, viem nájsť cestu až po spodok, na ktorej sa píše "HLAVICA ISTO NEODLETELA NIKAM LOL" :-)

Enka (ÄDELSTEN, Drvič na korenie)

13. jún 2020 12:42

No, mysela som si, že základy dvojičiek vydržia vpád lietadiel najdlšie, nie naopak :O

panda (Párty u Niky)

11. jún 2020 22:10

waaaaaaa.... to nase* nahnevá.. od začiatku som si myslel, že to nejako bude padať tie písmenká. a skúšali sme všeličo - spadnú všetky nad liedadlami. pod lietadlami. pri padaní sa sčítavajú, hento, tamto... :D
už chýbal len trk :)