Diskusia je uzatvorená a nie je možné vkladať nové príspevky.

Andrej (Hakuna Matata)

15. jún 2020 23:17

Vdaka za super rocnik Briezdenia. Pacilo sa mi viac veci, ale vypichol by som:
- pestrost sifier (verim, ze vymysliet vyse 30 roznorodych sifier nie je sranda)
- odladeny herny portal
- sikovne vymysleny system minci, ktory umoznil vacsine timov dostat sa ku vsetkym sifram
- vyborny promo trailer a jeho prepojenie s hrou
Takze este raz velke dakujeme!

Soni (Ale sme junač mazaná)

15. jún 2020 16:42

Vďaka za hru. Vyzdvihujem špeciálnu vlastnosť tohto ročníka - paralelnosť v riešení šifier. To by som si želala preniesť aj do budúceho :) Minule, keď sme sa zasekli príliš skoro, tak sme jednoducho mali smolu, ďalej už nič. Je síce pravda, že ďalšie šifry si človek môže doriešiť vrámci domácej zábavy po hre, keď sa odkryjú zadania, ale...to nie je to isté. Jednak už tam nie je "nabudený súťaživý tímový duch", (možno nielen) nášmu tímu sa horko-ťažko niekedy podarí stretnúť v plnej zostave. Najmä však - tá frustrácia, keď zistíte, že ste nezvládli jednu-dve šifry v prvých kolách, a mnohé ďalšie ste potom vedeli, ale nebolo vám to už nič platné! To je otrasný pocit, ktorý totálne zatieňuje radosť z (dodatočne) vyriešených šifier.

Basha (Mimo a riadne)

15. jún 2020 1:32

Velmi pekne dakujeme za hru, moc sa pacila :)
Aj napadmi, aj kvalitou prevedenia :)

Miki (Nezmyselné Zvieratká)

14. jún 2020 23:52

Moc děkujeme za spoustu výborných šifer a za skvěle fungující systém :)

Fenda (siry bez sira)

14. jún 2020 21:38

Velmi sa nam toto online Briezdenie pacilo, pozdravujem zo Spanielska a teda este sa spytam, ze ci by bohovia prijali nejaku financnu obetu, lebo si myslim ze my obycajni hriesnici by sme si radi ocenili ich snahu, namahu a cas :) Tak ak mate nejake briezdiaci ucet, sem s nim ;)

Mio (SA NeČeŠ)

14. jún 2020 21:33

Veľmi podarený ročník a super téma aj šifry. Akurát naše šifrovacie závity by bolo treba trochu premazať nejakou tou šifrovacou pomôckou :D

Erika (Kočaklizma)

14. jún 2020 19:58

Dakujeme :) Bolo to super! Mince by som za lahsie sifry nemenila, v nasom malom teame sme mali sifier tak akurat :)

Yfo (Error37)

12. jún 2020 14:04

Dalsi vyborny rocnik Briezdenia - diky moc! Uzili sme si aj zabavy aj trapenia, ale sifry boli vyborne, kreativne, s vela hintami. Mozno namiesto minci ziskavanych casom by som viac uvital lahsie pomocne sifry, za vylustenie ktorych by sa dali ziskat hinty k hlavnym sifram. Ako byvalo zvykom. Ale chapem, ze tych sifier uz bolo tak ci tak pozehnane a dalo to kopec roboty. Good job orgovia a gratulujem k rekordnemu poctu timov. Len tak dalej a zachvilu aj Briezdenie bude musiet robit kvalifikaciu :)

panda (Párty u Niky)

11. jún 2020 22:20

díky za hru, milí organizátori. Na to, že na šifrovačky nechodíme, sme to nakoniec celkom schopne dali, a držalo nás to, aj keď sme si niekedy nevedeli rady :)
Na to, že v sobotu sme naozaj malí párty, a od pondelka chodili do práce, je 28. miesto podľa mňa fajné.
Bál som sa, že nápovedy budú také, že buď nám povedia niečo, čo nám bolo jasné, alebo niečo, čo nám nepomôže, ale musím pochváliť, že boli tak akurát pre nás.
Teraz už len dospať :)

Matúš (TrePe tím)

9. jún 2020 11:55

Chápem a súhlasím, nič nám nebránilo ani doteraz, len vlastná lenivosť :). Rozmýšľal som, čo ma motivuje teraz nebyť lenivý:
1. Hra stále beží, vyriešením šifry sa vieme pohnúť v tabuľke hore (a nevyriešením dole).
2. Vyriešením šifry získam zadanie ďalšej šifry. Môžem taktizovať s nápovedami. Je to celé také interaktívnejšie.

Teoreticky by človek vôbec nepotreboval Brieždenie, stačilo by nájsť nejakú stránku s problémami a človek ich môže riešiť hocikedy. Orgovia by mohli šifry zverejňovať priebežne po celý rok. Ale prakticky je veľký rozdiel medzi zábave z organizovanej šifrovacej hry a zábave z náhodného riešenia šifier po večeroch.

INDEX (Plyšový Radiátor)

9. jún 2020 10:56

Matúš, Martin: Co byste k tomu vlastně potřebovali od organizátorů? Já nad tím párkrát přemýšlel a došel jsem k tomu, že kdybych doopravdy chtěl, tak ty šifry na webu hry jsou a nikdo mne nenutí si klikat na řešení. Takže pokud chci, můžu si dál po večerech luštit. A třeba kotelník od nás z týmu si pravidelně hry dochází, tedy v neděli po hře si doluští zbylé šifry. U sebe vím, že mi to za to většinou nestojí a maximálně si projdu řešení a komentáře.

Martin (MaPe)

9. jún 2020 0:16

Tiež sa prihováram za zachovanie formátu, ako píše Matúš (TrePe tím). Aj keď asi by to znemožnilo prejsť cez šifry na záver v telocvični... A potlesk je silné ópium ;)

Matúš (TrePe tím)

7. jún 2020 19:22

Páči sa mi tento formát, dali sme jeden deň intenzívneho lúštenia a teraz po večeroch pokračujeme voľným tempom. Možno by to stálo za zachovanie, nechať jeden deň pochodové cvičenie ako doteraz a potom nechať šifry bežať na internete tak týždeň pre nás čo sme radi keď prídeme po checkpoint. Výhoda je že aj pomalšie tímy dostanú šancu pohrať sa so všetkými šiframi.

Kubo (Organizátor)

6. jún 2020 20:05

Áno. Rátajú.

vlejd (Mind the Gap)

6. jún 2020 19:44

Rataju sa bozske sifry do poctu sifier potrebnych na otvaranie noveho boha?

Baska (Mind the Gap)

6. jún 2020 9:54

lepsie :D

mišof (Organizátor)

6. jún 2020 9:19

Po countdowne sme pobúchali kladivom. Lepšie? :)

Baska (Mind the Gap)

6. jún 2020 9:14

preco hore odbieha countdown na 12h a nie na tyzden?

Zuska (RebarBORA)

4. jún 2020 9:55

Dovolujem si slavnostne pogratulovat Majakovi k otvoreniu tejto diskusie! Nech zije!

majak (Hakuna Matata)

25. máj 2020 17:00

Dovolujem si tymto prispevkom slavnostne oficialne otvorit tuto diskusiu. Na zdravie! 🍾